C0402C472J4REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C472J4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0402 4.7NF 16V X7R 5%
Foi de date: C0402C472J4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C472J4REC
Număr parc C0402C472J4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0402 4.7NF 16V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 754323 pcs Fișa cu date C0402C472J4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) capacitanță 4700pF