C0402C333M4RACTU
KEMETKEMET
C0402C333M4RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C333M4RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402
Foi de date: C0402C333M4RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C333M4RACTU
Număr parc C0402C333M4RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1271587 pcs Fișa cu date C0402C333M4RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume C0402C333M4RAC
C0402C333M4RAC7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.033µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
capacitanță 0.033µF Aplicații General Purpose