C0402C222M3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C222M3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 20%
Foi de date: C0402C222M3GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C222M3GEC
Număr parc C0402C222M3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 855333 pcs Fișa cu date C0402C222M3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 2200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) capacitanță 2200pF