C0402C222K3RACTU
KEMETKEMET
C0402C222K3RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C222K3RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 25V X7R 0402
Foi de date: C0402C222K3RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C222K3RACTU
Număr parc C0402C222K3RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 2200PF 25V X7R 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 798885 pcs Fișa cu date C0402C222K3RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 399-1033-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
capacitanță 2200pF Aplicații General Purpose