C0402C160J3GACTU
KEMETKEMET
C0402C160J3GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C160J3GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 16PF 25V NP0 0402
Foi de date: C0402C160J3GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C160J3GACTU
Număr parc C0402C160J3GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 16PF 25V NP0 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 794162 pcs Fișa cu date C0402C160J3GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume C0402C160J3GAC
C0402C160J3GAC7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 16pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
capacitanță 16pF Aplicații General Purpose