C0402C153J5REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C153J5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0402 15NF 50V X7R 5%
Foi de date: C0402C153J5REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C153J5REC
Număr parc C0402C153J5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0402 15NF 50V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 636079 pcs Fișa cu date C0402C153J5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) capacitanță 0.015µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0402C153J4REC
C0402C153J4REC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0402 15NF 16V X7R 5%
In stoc: 664115 pcs
Descarca: C0402C153J4REC.pdf
RFQ
C0402C153J4REC7867
C0402C153J4REC7867
Producători: KEMET
In stoc: 4815273 pcs
Descarca: C0402C153J4REC7867.pdf
RFQ
C0402C153J5REC7867
C0402C153J5REC7867
Descriere: CAP CER 0402 15NF 50V X7R 5%
Descarca: C0402C153J5REC7867.pdf
C0402C153J4RACTU
C0402C153J4RACTU
Descriere: CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
Descarca: C0402C153J4RACTU.pdf
Descarca: C0402C153J4REC7411.pdf
C0402C153J5REC7411
C0402C153J5REC7411
Descarca: C0402C153J5REC7411.pdf
C0402C153J5RECAUTO7411
C0402C153J5RECAUTO7411
Descarca: C0402C153J5RECAUTO7411.pdf
C0402C153J4RECAUTO7411
C0402C153J4RECAUTO7411
Descarca: C0402C153J4RECAUTO7411.pdf
C0402C153J5RECAUTO
C0402C153J5RECAUTO