C0402C152M5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C152M5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 20%
Foi de date: C0402C152M5GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C152M5GEC
Număr parc C0402C152M5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 694517 pcs Fișa cu date C0402C152M5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) capacitanță 1500pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0402C152M5JAC7867
C0402C152M5JAC7867
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1500PF 50V U2J 0402
In stoc: 4644227 pcs
Descarca: C0402C152M5JAC7867.pdf
RFQ
C0402C152M5GECAUTO
C0402C152M5GECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 20%