C0402C103K8RACTU
KEMETKEMET
C0402C103K8RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C103K8RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 10V X7R 0402
Foi de date: C0402C103K8RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C103K8RACTU
Număr parc C0402C103K8RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 10000PF 10V X7R 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33618815 pcs Fișa cu date C0402C103K8RACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 10V
Toleranţă 10000pF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie C Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0402 (1005 Metric) Alte nume 399-7759-2
C0402C103K8RAC
C0402C103K8RAC7867
C0402C103K8RACTU-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C0402C103K8RACTU
Stil de plumb 0.022" (0.55mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
Descriere extinsă 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP CER 10000PF 10V X7R 0402