C0201C220J3GACTU
KEMETKEMET
C0201C220J3GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0201C220J3GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201
Foi de date: C0201C220J3GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0201C220J3GACTU
Număr parc C0201C220J3GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9027911 pcs Fișa cu date C0201C220J3GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 399-8931-2
C0201C220J3GAC
C0201C220J3GAC7867
C0201C220J3GACTU-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
capacitanță 22pF Aplicații General Purpose