ARR05B104KGA
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ARR05B104KGA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Foi de date: ARR05B104KGA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
23 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ARR05B104KGA
Număr parc ARR05B104KGA Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2679 pcs Fișa cu date ARR05B104KGA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Serie ARR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.200" (5.08mm)
Caracteristici High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial capacitanță 0.1µF