ALS81P433NF100
KEMETKEMET
ALS81P433NF100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS81P433NF100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW
Foi de date: ALS81P433NF100.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALS81P433NF100
Număr parc ALS81P433NF100 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1981 pcs Fișa cu date ALS81P433NF100.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.031" Dia (77.00mm)
Serie ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 22A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.2A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 12 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 13 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 43000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 43000µF