ALS81H623DE025
KEMETKEMET
ALS81H623DE025 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS81H623DE025
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 62000UF 20% 25V SCREW
Foi de date: ALS81H623DE025.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS81H623DE025
Număr parc ALS81H623DE025 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 62000UF 20% 25V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10713 pcs Fișa cu date ALS81H623DE025.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.417" Dia (36.00mm)
Serie ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.8A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.504" (12.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 23 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 25 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 62000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 62000µF