ALS81H113NJ250
KEMETKEMET
ALS81H113NJ250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS81H113NJ250
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW
Foi de date: ALS81H113NJ250.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS81H113NJ250
Număr parc ALS81H113NJ250 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1784 pcs Fișa cu date ALS81H113NJ250.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.031" Dia (77.00mm)
Serie ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 15.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 19 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 26 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 11000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 26 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 11000µF