ALS81G243NW200
KEMETKEMET
ALS81G243NW200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS81G243NW200
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW
Foi de date: ALS81G243NW200.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALS81G243NW200
Număr parc ALS81G243NW200 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1472 pcs Fișa cu date ALS81G243NW200.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.031" Dia (77.00mm)
Serie ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 19.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.4A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 14 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 18 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 24000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 24000µF