ALS81C133QH250
KEMETKEMET
ALS81C133QH250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS81C133QH250
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW
Foi de date: ALS81C133QH250.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALS81C133QH250
Număr parc ALS81C133QH250 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1896 pcs Fișa cu date ALS81C133QH250.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 17.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 17 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 3.937" (100.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 23 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 13000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 13000µF