ALS81A431DA400
KEMETKEMET
ALS81A431DA400 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS81A431DA400
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 430UF 20% 400V SCREW
Foi de date: ALS81A431DA400.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS81A431DA400
Număr parc ALS81A431DA400 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 430UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10069 pcs Fișa cu date ALS81A431DA400.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.417" Dia (36.00mm)
Serie ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 2.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.4A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.504" (12.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 173 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 308 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 430µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 308 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 430µF