ALS81A273QP200
KEMETKEMET
ALS81A273QP200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS81A273QP200
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 27000UF 20% 200V SCREW
Foi de date: ALS81A273QP200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS81A273QP200
Număr parc ALS81A273QP200 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 27000UF 20% 200V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1374 pcs Fișa cu date ALS81A273QP200.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 22.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.6A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 13 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 16 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 27000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 27000µF