ALS80H513QH100
KEMETKEMET
ALS80H513QH100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS80H513QH100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Foi de date: ALS80H513QH100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS80H513QH100
Număr parc ALS80H513QH100 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1558 pcs Fișa cu date ALS80H513QH100.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 25.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.6A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 11 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 3.937" (100.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 11 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 51000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 51000µF