ALS80H223QM200
KEMETKEMET
ALS80H223QM200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS80H223QM200
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Foi de date: ALS80H223QM200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS80H223QM200
Număr parc ALS80H223QM200 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1423 pcs Fișa cu date ALS80H223QM200.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 20.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 15 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 18 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 22000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 22000µF