ALS80H163KF100
KEMETKEMET
ALS80H163KF100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS80H163KF100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 16000UF 20% 100V SCREW
Foi de date: ALS80H163KF100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
96 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS80H163KF100
Număr parc ALS80H163KF100 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 16000UF 20% 100V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4977 pcs Fișa cu date ALS80H163KF100.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 14.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.8A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.874" (22.20mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 19 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 23 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 16000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 16000µF