ALS80C303QT250
KEMETKEMET
ALS80C303QT250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS80C303QT250
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 30000UF 20% 250V SCREW
Foi de date: ALS80C303QT250.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 867 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS80C303QT250
Număr parc ALS80C303QT250 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 30000UF 20% 250V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 867 pcs Fișa cu date ALS80C303QT250.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 26.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 10 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 11 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 30000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 30000µF