ALS80A622KF200
KEMETKEMET
ALS80A622KF200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS80A622KF200
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 6200UF 20% 200V SCREW
Foi de date: ALS80A622KF200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
96 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS80A622KF200
Număr parc ALS80A622KF200 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 6200UF 20% 200V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4114 pcs Fișa cu date ALS80A622KF200.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 9.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.4A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.874" (22.20mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 35 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 49 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 6200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 6200µF