ALS80A133QT450
KEMETKEMET
ALS80A133QT450 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS80A133QT450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 13000UF 20% 450V SCREW
Foi de date: ALS80A133QT450.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 800 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 800 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS80A133QT450
Număr parc ALS80A133QT450 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 13000UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 800 pcs Fișa cu date ALS80A133QT450.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 23.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.3A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 11 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 16 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 13000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 13000µF