ALS71U564NP025
KEMETKEMET
ALS71U564NP025 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS71U564NP025
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW
Foi de date: ALS71U564NP025.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALS71U564NP025
Număr parc ALS71U564NP025 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1939 pcs Fișa cu date ALS71U564NP025.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.031" Dia (77.00mm)
Serie ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 31.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.9A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 9 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 560000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 560000µF