ALS71P512NJ500
KEMETKEMET
ALS71P512NJ500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS71P512NJ500
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW
Foi de date: ALS71P512NJ500.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALS71P512NJ500
Număr parc ALS71P512NJ500 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1733 pcs Fișa cu date ALS71P512NJ500.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.031" Dia (77.00mm)
Serie ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 15.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 43 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 55 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 5100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 55 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 5100µF