ALS71C564QW040
KEMETKEMET
ALS71C564QW040 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS71C564QW040
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 560000UF 20% 40V SCREW
Foi de date: ALS71C564QW040.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS71C564QW040
Număr parc ALS71C564QW040 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 560000UF 20% 40V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1251 pcs Fișa cu date ALS71C564QW040.pdf
Tensiune - evaluat 40V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 40.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.6A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 7 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 6.732" (171.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 560000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 560000µF