ALS71C133QT500
KEMETKEMET
ALS71C133QT500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS71C133QT500
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 13000UF 20% 500V SCREW
Foi de date: ALS71C133QT500.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 734 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 734 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS71C133QT500
Număr parc ALS71C133QT500 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 13000UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 734 pcs Fișa cu date ALS71C133QT500.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 26.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 18 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 23 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 13000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 13000µF