ALS71A912LM250
KEMETKEMET
ALS71A912LM250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS71A912LM250
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 9100UF 20% 250V SCREW
Foi de date: ALS71A912LM250.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALS71A912LM250
Număr parc ALS71A912LM250 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 9100UF 20% 250V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2836 pcs Fișa cu date ALS71A912LM250.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 16.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.122" (28.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 22 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 31 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 9100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 9100µF