ALS71A363DE040
KEMETKEMET
ALS71A363DE040 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS71A363DE040
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 36000UF 20% 40V SCREW
Foi de date: ALS71A363DE040.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS71A363DE040
Număr parc ALS71A363DE040 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 36000UF 20% 40V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8824 pcs Fișa cu date ALS71A363DE040.pdf
Tensiune - evaluat 40V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.417" Dia (36.00mm)
Serie ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 12.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.1A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume A490FH363M040A
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.504" (12.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 23 mOhms Înălțime - așezată (Max) 3.307" (84.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 27 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 36000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 27 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 36000µF Aplicații General Purpose