ALS70P243NS250
KEMETKEMET
ALS70P243NS250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70P243NS250
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 24000UF 20% 250V SCREW
Foi de date: ALS70P243NS250.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALS70P243NS250
Număr parc ALS70P243NS250 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 24000UF 20% 250V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1516 pcs Fișa cu date ALS70P243NS250.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.031" Dia (77.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 24.1A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.8A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 12 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 16 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 24000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 24000µF