ALS70H471DB500
KEMETKEMET
ALS70H471DB500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70H471DB500
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW
Foi de date: ALS70H471DB500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70H471DB500
Număr parc ALS70H471DB500 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10277 pcs Fișa cu date ALS70H471DB500.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.417" Dia (36.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 3.1A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.504" (12.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 399 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 2.520" (64.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 531 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 531 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF