ALS70C104NT100
KEMETKEMET
ALS70C104NT100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70C104NT100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Foi de date: ALS70C104NT100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70C104NT100
Număr parc ALS70C104NT100 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1321 pcs Fișa cu date ALS70C104NT100.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.031" Dia (77.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 32.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.4A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 9 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 100000µF