ALS70A562LM350
KEMETKEMET
ALS70A562LM350 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70A562LM350
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Foi de date: ALS70A562LM350.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70A562LM350
Număr parc ALS70A562LM350 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2802 pcs Fișa cu date ALS70A562LM350.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 14.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.122" (28.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 22 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 36 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 5600µF