ALS70A512MF400
KEMETKEMET
ALS70A512MF400 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70A512MF400
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 5100UF 20% 400V SCREW
Foi de date: ALS70A512MF400.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70A512MF400
Număr parc ALS70A512MF400 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 5100UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2058 pcs Fișa cu date ALS70A512MF400.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.598" Dia (66.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 14A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 399-14345
A390PM512M400A
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.122" (28.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 36 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 5100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 19000 Hrs @ 85°C
capacitanță 5100µF Aplicații General Purpose