ALS70A432MF450
KEMETKEMET
ALS70A432MF450 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70A432MF450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 4300UF 20% 450V SCREW
Foi de date: ALS70A432MF450.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70A432MF450
Număr parc ALS70A432MF450 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 4300UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2119 pcs Fișa cu date ALS70A432MF450.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.598" Dia (66.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 13.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.122" (28.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 30 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 46 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 4300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 46 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 4300µF