ALS70A113QT550
KEMETKEMET
ALS70A113QT550 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70A113QT550
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 11000UF 20% 550V SCREW
Foi de date: ALS70A113QT550.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 601 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70A113QT550
Număr parc ALS70A113QT550 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 11000UF 20% 550V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 601 pcs Fișa cu date ALS70A113QT550.pdf
Tensiune - evaluat 550V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 24.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 33A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 399-14384
A390UW113M550A
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 38 mOhms Înălțime - așezată (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 44 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 11000µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 44 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C
capacitanță 11000µF Aplicații General Purpose