ALS30A472NJ400
KEMETKEMET
ALS30A472NJ400 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS30A472NJ400
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Foi de date: ALS30A472NJ400.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS30A472NJ400
Număr parc ALS30A472NJ400 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1462 pcs Fișa cu date ALS30A472NJ400.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.032" Dia (77.00mm)
Serie ALS30 Ripple Current @ Low Frequency 15.25A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.2A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 399-5635
A331TN472M400A
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 26 mOhms Înălțime - așezată (Max) 4.606" (117.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 38 mOhm descriere detaliata 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm 5000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose