ALF40G823EL025
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF40G823EL025
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 82000UF 20% 25V PRESSFIT
Foi de date: ALF40G823EL025.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALF40G823EL025
Număr parc ALF40G823EL025 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 82000UF 20% 25V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10032 pcs Fișa cu date ALF40G823EL025.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 11.06A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.24A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 20 mOhms Înălțime - așezată (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 22 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 82000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 22 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 82000µF Aplicații General Purpose