ALF40G561EG400
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF40G561EG400
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 560UF 20% 400V PRESSFIT
Foi de date: ALF40G561EG400.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALF40G561EG400
Număr parc ALF40G561EG400 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 560UF 20% 400V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11906 pcs Fișa cu date ALF40G561EG400.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 3.62A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.78A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 130 mOhms Înălțime - așezată (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 209 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 209 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 560µF Aplicații General Purpose