ALF40G223EL063
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF40G223EL063
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 22000UF 20% 63V PRESSFIT
Foi de date: ALF40G223EL063.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALF40G223EL063
Număr parc ALF40G223EL063 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 22000UF 20% 63V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7596 pcs Fișa cu date ALF40G223EL063.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 9.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.92A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 24 mOhms Înălțime - așezată (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 27 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 22000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 27 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22000µF Aplicații General Purpose