ALF40G152KP450
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF40G152KP450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 1500UF 20% 450V PRESSFIT
Foi de date: ALF40G152KP450.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
96 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALF40G152KP450
Număr parc ALF40G152KP450 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 1500UF 20% 450V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4020 pcs Fișa cu date ALF40G152KP450.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.969" Dia (50.00mm)
Serie ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 6.44A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.85A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 59 mOhms Înălțime - așezată (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 86 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 86 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose