ALF40C822EL100
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF40C822EL100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 8200UF 20% 100V PRESSFIT
Foi de date: ALF40C822EL100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
216 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALF40C822EL100
Număr parc ALF40C822EL100 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 8200UF 20% 100V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8144 pcs Fișa cu date ALF40C822EL100.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 9.28A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.78A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 29 mOhms Înălțime - așezată (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 34 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 8200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 34 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 8200µF Aplicații General Purpose