ALF20G822KP200
KEMETKEMET
ALF20G822KP200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF20G822KP200
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 8200UF 20% 200V PRESSFIT
Foi de date: ALF20G822KP200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
96 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALF20G822KP200
Număr parc ALF20G822KP200 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 8200UF 20% 200V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3566 pcs Fișa cu date ALF20G822KP200.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.969" Dia (50.00mm)
Serie ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 9.17A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.76A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 25 mOhms Înălțime - așezată (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 33 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 8200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 33 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 8200µF Aplicații General Purpose