ALF20G472EE100
KEMETKEMET
ALF20G472EE100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF20G472EE100
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 4700UF 20% 100V PRESSFIT
Foi de date: ALF20G472EE100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
216 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALF20G472EE100
Număr parc ALF20G472EE100 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 4700UF 20% 100V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10871 pcs Fișa cu date ALF20G472EE100.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 5.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.83A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 61 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 70 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 4700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose