ALF20G123ED063
KEMETKEMET
ALF20G123ED063 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF20G123ED063
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 12000UF 20% 63V PRESSFIT
Foi de date: ALF20G123ED063.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ALF20G123ED063
Număr parc ALF20G123ED063 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 12000UF 20% 63V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10804 pcs Fișa cu date ALF20G123ED063.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 5.42A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.55A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.984" (25.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 57 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 64 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 12000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 64 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 12000µF Aplicații General Purpose