ALF20C391EE450
KEMETKEMET
ALF20C391EE450 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF20C391EE450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 390UF 20% 450V PRESSFIT
Foi de date: ALF20C391EE450.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
216 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALF20C391EE450
Număr parc ALF20C391EE450 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 390UF 20% 450V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11170 pcs Fișa cu date ALF20C391EE450.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.53A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 177 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 293 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 293 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 390µF Aplicații General Purpose