ALF20C181DC550
KEMETKEMET
ALF20C181DC550 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALF20C181DC550
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALU 180UF 20% 550V PRESSFIT
Foi de date: ALF20C181DC550.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALF20C181DC550
Număr parc ALF20C181DC550 Producător KEMET
Descriere CAP ALU 180UF 20% 550V PRESSFIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11858 pcs Fișa cu date ALF20C181DC550.pdf
Tensiune - evaluat 550V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.34A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Press-Fit Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.694 Ohms Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.94 Ohm @ 100Hz descriere detaliata 180µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 1.94 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 180µF Aplicații General Purpose