ALC40A331DD400
KEMETKEMET
ALC40A331DD400 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALC40A331DD400
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Foi de date: ALC40A331DD400.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALC40A331DD400
Număr parc ALC40A331DD400 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8823 pcs Fișa cu date ALC40A331DD400.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie ALC40 Ripple Current @ Low Frequency 1.98A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.64A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 399-5675
A571EF331M400A
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 266 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 386 mOhm @ 100Hz descriere detaliata 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 386 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose