ALA8DF431DD450
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALA8DF431DD450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului ALU SNAP IN 430UF 450V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALA8DF431DD450
Număr parc ALA8DF431DD450 Producător KEMET
Descriere ALU SNAP IN 430UF 450V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15978 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie ALA8D Ripple Current @ Low Frequency 2.18A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.43A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 228 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 323 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 430µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 323 mOhm @ 100Hz capacitanță 430µF