ALA8DD301CF500
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALA8DD301CF500
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului ALU SNAP IN 300UF 500V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALA8DD301CF500
Număr parc ALA8DD301CF500 Producător KEMET
Descriere ALU SNAP IN 300UF 500V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15442 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie ALA8D Ripple Current @ Low Frequency 2.98A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.41A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 146.4 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 687.4 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 687.4 mOhm @ 100Hz capacitanță 300µF